همکاری با ما

لطفا برای پیوستن به جمع ما فرم زیر را به دقت پر نمایید تا پس از بررسی رزومه شما کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

شرایط و ضوابط

1شرایط استخدامی
شرايط استخدام: 1-استخدام شما به مدت سه ماه بصورت آزمايشي خواهد بود. 2-شركت طي مدت آزمايش مي‌تواند از ادامه كار (در صورت عدم حصول رضايت) جلوگيري نمايد. 3-پرداخت حقوق طي مدت آزمايشي برابر ضوابط شركت و توافق بعمل آمده صورت خواهد پذيرفت. 4-بديهي است پس از پايان مدت آزمايشي،استخدام نهايي و صدور دفترچه بيمه انجام خواهد شد. 5-پس از عقد قرارداد بر اساس ضوابط شركت مبلغ سفته دريافت مي‌گردد.
2تامین کننده و فروش
طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند
3شرایط اخذ نمایندگی فروش
مراحل اخذ نمایندگی: 1-مطالعه شرایط اخذ نمایندگی فروش محصولات سامانه جامع گلخانه های ایران 2-تکمیل فرم درخواست نمایندگی 3-انجام تحقیقات محلی و بازدید از فروشگاه توسط کارشناسان بازاریابی و فروش جهت بررسی صلاحیت اخذ نمایندگی (طبق زمان اعلام شده از سوی سامانه جامع گلخانه های ایران به فرد درخواست کننده 4-لطفا مدارک زیر را تهیه کرده و هنگام بازدید کارشناسان، ارائه دهید: کپی جواز کسب. کپی سند مالکیت. عکس، کپی شناسنامه وکارت ملی. کپی اسناد اخذ نمایندگی از سایر شرکت ها و مدارک خرید، کپی گردش مالی شش ماهه.آمار میزان فروش ماهانه انواع برندهای داخلی و خارجی به تفکیک نوع محصول 5-در صورت تایید صلاحیت و کسب امتیاز لازم، فرد جهت اخذ نمایندگی فروش و توزیع، به کمیسیون فروش سامانه جامع گلخانه های ایران معرفی می گردد 6-پس از بررسی پرونده تکمیل شده و در صورت تایید مدیریت محترم عامل، با نمایندگی موافقت شده و نسبت به صدور کد نمایندگی، باز کردن ردیف حساب و درج اطلاعات نماینده در سیستم فروش اقدام می گردد توجه: کارشناسان سامانه جامع گلخانه های ایران شما را در تمامی مراحل پذیرش نمایندگی همراهی خواهند کرد.
4شرایط تبلیغات
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

فرم همکاری با ما سامانه جامع گلخانه های ایران


[gravityform id="3" title="false" description="false" ajax="true"]